המלצות מלקוחות מקסימות

רוצה לראות את התמונה שלך כאן?גם אני!

לחיצה כאן תעביר אותך לטופס כתיבת חוות דעת, תודה רבה! 

אורית היקרה,
התרגשתי  היום לתת למורה וזאת לאחר תהליך שהתחיל ברעיון של פסוק מעוצב שקסם לי,וחיפשתי פסוק מתאים ואחר כך עיצוב מיוחד .
לאחר שפתחה את המתנה,היא התרגשה לדעתי. יותר ממני. אמרה שאהבה את העיצוב ואת הפסוק,אמרה שרק אנשים מיוחדים עושים כאלה דברים נפלאים וזו לא מתנה שגרתית. תודה לך,אורית,על עיצוב וביצוע מושלמים ועל הסבלנות בשיחות הארוכות על המוצר עד לתוצאה הסופית שהגיעה ליעדה היום וראיתי איך המורה קורנת מאושר. גם לי זה הסב אושר רב. 
שרה אור, לקוחה
היום אני מבורכת, היום אני אהובה, היום אני שמחה, מודרכת ומלאת הודיה והכרת הטוב. ואם לרגע אשכח את זה (הרי אנחנו אלופות בלשכוח דווקא את הדברים החשובים האלו) אז אני רק צריכה להרים עיניים משולחן הכתיבה אל האותיות המוזהבות  הכל כך יפות האלו ולהיטען מחדש. באמת זהב אמיתי לנשמה, תכשיטים לחדר. איזה יופי! איזה יופי! תודה רבה רבה אורית יקרה על קולקציה מושלמת, מרגשת, משמעותית ומשמחת.
יאיר מירב אשכנזי
לקוחה
אורית היא מעצבת גרפית שהוציאה ערכת העצמה מהממת לילדים, מחברות מעוצבות למלא.. אחת לכתיבת תודה, אחת הנקודות הטובות שבי, חברת רעיונות והשראה שמעולה אגב גם לנשות עסקים.. ומחברת אישית שהבת שלי שמחה לקבל.. (לחוות דעת המלאה הכנסו לסרטון)
המלצה. ציפיה עמרן ממליצה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה
ציפיה עמרן
יוטיוברית ,מאפרת ומעצבת שיער
נתקלתי בערכת המדבקות למחברות והזמנתי, ואני פשוט חייבת לעדכן אותך שהן כל בוקר מעוררות מוטיבציה מחדש, אני כל כך נהנית מהן! שירות מעולה, אוהבת את העיצובים, שכל כך משמחים ותורמים למראה הבית והחדר תודה, אודליה איש.
אני רוצה להמליץ באהבה על אורית המיוחדת ועלך מוצריה המדהימים. אשה מיוחדת עם נשמה גבוהה, קשובה ומסורה ללקוח. פסוקים מחזקים ומרגשים מותאמים אישית.מוצרים ייחודים ומושקדים לכל מטרה.אשה מבורכת, מתנה לעולם.תודה על הזכות, שירות מהמם. תודה על הזכות.שירות מהמם. אני התחברתי אליך ברגע הראשון שדיברנו.בהצלחה אהובה!
אני מאוהבת בפסוקים של אורית.כל פסוק עולם ומלואו. הלוואי ויכלתי להזמין את כל מה שאורית מעצבת. יצא לי להזמין מאורית מספר פסוקים בהתאמה אישית כמתנה ממותגת ללקוחות עסקיים ואני כל כך מרוצה על הבחירה. גם זכיתי במתנה יוקרתית עם משמעות וערך רגשי וגם נהניתי מאוד מתהליך העבודה מול אורית. אורית עושה הכל באהבה. גמישה , נעימה,ואדם מדהים, פשוט תענוג לעבוד איתה.
לאורית היקרה, תודה רבה על השירות האדיב והאכפתי.ניכר כי את כל מוצריך את יוצרת באהבה וביראת קודש. רציתי לדתף כי כבר מרגע כניסת הפסוקים המעוצבים לביתנו- הרגשנו כי נכנס לבית מימד נוסף של קדושה. ועל כך תודה רבה."מי יתן והקדשו ברוך הוא יעניק לך כלבבך וכל עצתך ימלא לטובה". אוהבת ומודה. למרות שאני רק לקוחה גרמת לי להרגיש חברה
המלצות- במקום תמונת פרופיל, תמונה של פסוק אותו בחרה לשים הממליצה כמייצג אותה. ממליצה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה
הילה ויצמן בן דויד
מורה ומדריכת טיולים
יקירתי זה הגיע ברוך השם, ממש מהמם מאוד... אהבתי, מחכה ליום ראשון בעזרת השם אחרי החג להראות להורים ולגננות בגן. מודה אני לפניך זה המשפט שהכי מדבר אלי, כל יום, כל דקה להודות לאבא שבשמיים. ותודה לך יקירתי, הכל אהבתי.את כל העיצובים שלך.מאחלת לך בהצלחה! ואמן וכל נשמה מאמינה תזכה לרכוש את העיצובים שלך אמן!
המלצה: רחלי אביטל ממליצה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה
רחלי אביטל
אוריתה מוכשרת בדיוק שהתלבטתי איזו מתנה מקורית אקנה לבעלי ליום ההולדת השם שלח לי אותך (זה תמיד מאתגר מתנות לגבר, לא?) ומאז מקשט ומחזק אותנו בסלוננו המשפט של רבינו"עיקר ישוב הדעת הוא על ידי שמחה" ואותו סיפור כשחשבתי לי מה לתת כשי לחברינו שהתארחנו אצלם בראש השנה. סגרת לנו את הפינה עם שי מרגש מקורי ומרשים. (אחרי שזרמת עם כל השגעונות שלי). תודה לך ! עלי והצליחי.. ותמשיכי לשמח ולזכות את הרבים. אמן.
המלצה מלקוחה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה
המלצה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה