אורית גרוסקוט
אז מי זאת אוריתה? (או :הסיפור האישי של אורית)

שמי אורית גרוסקוט, מעצבת, חולמת  ואוהבת פסוקים.

את עולם עיצוב הפסוקים גיליתי לפני כשלוש שנים, ויש סיפור מעניין מאוד מאחורי הקלעים:

לפני כשלוש שנים התחלתי להרגיש שמשהו חסר.

אמנם  חשתי שיש הרבה קסם בעיצוב לוגו ויצירת מיתוג ללקוח, יחד עם זאת משהו בתוכי בער ולא ידעתי לשים את האצבע על מה. הרבה פעמים כשהיתי יושבת עם עצמי ושוקעת במחשבות היתי רואה בעיני רוחי פסוקים.

פסוקים על קירות

ציטוטים מהמקורות. לפעמים בעת תפילה מהסידור היו קופצות לנגד עיני מילים שריגשו אותי ביותר, שהרעידו מיתר בנשמתי. ועדיין... לא ידעתי מה לעשות עם כל זה מלבד לחוות את הרגש ולחלום בהקיץ. לילה אחד  זה פשוט קרה, ישבתי מול המחשב ומבלי לחשוב יותר מדיי עיצבתי כמה ציטוטים שאני מאוד אוהבת מהמקורות. באותו הלילה כבר בניתי את החנות הוירטואלית הראשונה שלי ו... יצאתי לדרך. עם לא מעט חששות, אני מודה. עם פתיחת דף הפייסוק של אוריתה, ראיתי התעניינות הולכת וגוברת, ראיתי בעצם את מה שהבנתי עמוק בליבי כבר קודם: הרצון לפסוק מעוצב מול העיניים אינו קשור לדתי /חילוני / מסורתי. כולם כולם רוצים. זה הרבה מעבר לכל ההגדרות, זאת הנשמה שרוצה קצת אור מול העיניים.

 

 

 

היום, "אוריתה-פסוקים מעוצבים באהבה" זה הבייבי שלי, עם הזמן למדתי לעבוד עם בתי הדפוס הטובים ביותר, לזהות את חומרי הגלם המעולים ולתת את השרות האישי על מנת להעניק חוויה מיוחדת ללקוחותי המיוחדים. המטרה היא להפיץ את האור והקדושה לכל מי שחפץ בכך ולכן אני עובדת כל הזמן על מוצרים חדשים שיתאימו לקהלים שונים ויכניסו תדרים של שפע ושמחה בכל מקום אליו יגיעו. מטרה נוספת היא לנצור עבורכם את הרגע או התקופה אליה הלב מתגעגע, דרך פסוק המסמל אותה עבורכם, אותו פסוק שמרעיד את המיתר שלכם. אז אני אורית גרוסקוט, אבל אתם לגמרי יכולים לקרוא לי: אוריתה-פסוקים מעוצבים באהבה.

מוזמנים להיכנס לחנות ולהזמין פסוקים שיכניסו לביתכם אור ושמחה!