מה אומרים בתקשורת על אוריתה-פסוקים מעוצבים באהבה?

כתבו עלינו!  הכתבות, מאמרים וראיונות עם אורית גרוסקוט, אוריתה - פסוקים מעוצבים באהבה.


המלצה על מילים של זהב, במדור צרכנות של מגזין פנימה

מדור צרכנות במגזין פנימה המליצו על קולקציית מילים של זהב וקראו לזה: אהבה תלויה

מסרי אהבה עצמית והשראה לנשים בהדפסה ייחודית. בדיוק מה שאת צריכה לחיזוק הרוח ולהכנסת שמחה לחייך הפוסטרים נועדו לתלייה בפינת העבודה במרחב האישי או בכל מקום שבו את זקוקה למילים מחזקות.. ההמלצה נכתבה במדור הצרכנות של מגזין פנימה בגיליון תמוז.

כתבה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה במגזין פנימה

סרטון המלצה מהיוטיוברית המפורסמת ציפיה עמרן!

בתחילת קיץ 2018 ציפיה עמרן קיבלה ממני את ערכת "מתחברים ללב" ו"מחוברת ללב , היא יצרה בעזרתן מחברות מעוצבות ככלי אימוני לילדיה לפיתוח הכרת הטוב והערך העצמי. לחצו כדי לראות את הסרטון (החמוד מאוד) המלא:"


כתבה וראיון במגזין מיס מנדלה

הכתבה התפרסמה ב12.8.18 במגזין מיס מנדלה שהוא מגזין על נשים, מרחיב עבודה ופינות השראה.בבלוג מתארחות נשים עצמאיות בעלות עסקים ייחודיים ומספרות על עצמן ועל הקמת העסק.  לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן או על התמונה


כתבה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה במגזין מיס מנדלה

כתבה על אוריתה פסוקים מעוצבים באהבה במגזין פנימה
איך לשמור על וייב חיובי? פוסט שמספר על מילים של זהב בבלוג לבנדולה

כך היא כותבת: "להקיף את עצמך ויזואלית בחיוביות– אם יש משהו בבית שלך שאת לא אוהבת ולא עושה לך נעים בעין, תשני את זה, הבית/החדר שלנו הוא מקום מפלט וצריך להרגיש שם טוב, אני לדוגמא אוהבת עץ, צמחים וצבעים נטרלים (יחסית) אז אני דואגת להיות מוקפת בסביבה כזאת, בלי קשר לעיצוב, מומלץ לשים בבית משפטים חיובים, לאן שהעין שלך תסתכל עדיף שיהיה שם מסר חיובי, מעודד ומלא במוטיבציה, יצא לי לקבל כמה גלויות מאוריתה- פסוקים מעוצבים באהבה, עם מסרים שונים בעיצוב מהמם ויפה ואני כל פעם שמה במסגרת מסר אחר, מגוונת לי"